צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
053-2302023

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

אודות

פרימיום

חברתנו מתמחה בביצוע פרויקטים והכנת תשתיות למערכת מיזוג אויר ומערכות VRF, החברה בעלת ניסיון עשיר בביצוע פרויקטים של מערכות מיזוג אוויר ונותנת שירות אמין ומקצועי לחברות המובילות במשק, התקנה ושירות.
הצוותים מצויידים בציוד התקנה משכולל ומתקדם לביצוע תקני, איכותי ובעל רמת גימור מרבית של מערכת מיזוג אוויר מתקדמת וחסכונית.


מתקני וטכנאי החברה עוברים מדי שנה הדרכות בטיחות והסכמכות מקצועיות וכולם מורשים לבצע התקנות של מערכות מיזוג האויר מכל הסוגים של כל החברות המובילות. אנו מבצעים בקרה ופיקוח בכל שלב עפ"י התקדמות הפרויקט עבור התקנת תשתיות ביצוע התקנת המערכת מיזוג. ההתחיבות שלנו לתת לכם את השירות הטוב ביותר עם אחריות ל 5 שנים במחיר המשתלם ביותר.

ליווי הלקוח לאורך כל התהליך

חברת פרימיום מלווה את כלל לקוחותיה בכל שלב בתהליך של התקנת מערכת מיזוג אוויר. החברה מאפשרת לכם לקבל מידע רב טרם הבחירה במערכת המיזוג המתאימה בשבילכם, דרך תכנון המערכת המותאמת לצרכים של הבניין או של הפרויקט ועד לשלב ההפעלה הסופית של מערכת המיזוג החדשה שלכם.

ליווי הלקוח בתהליך חשוב מאוד מכיוון שהוא מאפשר לכם לקבל מערכות מיזוג אוויר המתאימות במיוחד למפרט שאתם זקוקים לו, גם באופן הביצוע וגם באופן ההתקנה. כאשר החברה מלווה את הלקוח, היא מסייעת לו להתאים את מערכות המיזוג השונות שקיימות
למבנה הקיים באופן שיהיה חסכוני ושיעניק פתרון של מיזוג אוויר איכותי לכל החללים בבית ולכל חלל בנפרד.

פתרון מקיף לצרכים שונים

חברת פרימיום מעניקה פתרון כולל ומקיף לכל סוגי המבנים שקיימים, בין אם מדובר במערכת מיזוג אוויר לבית פרטי, ובין אם מדובר בבית עסק, בבניין משרדים או במבני ציבור. חברת פרימיום מתמחה במערכות מיזוג VRF הנחשבות למערכות מיזוג מתקדמות. מערכות אלו מותאמות במיוחד לכל תשתית קיימת ואף על פי שהעלויות שלהן מבחינת הקמה הן גבוהות יחסית, מדובר בהשקעה שמוחזרת בזכות ההוצאות הנמוכות של התחזוקה השוטפת ובזכות צריכת החשמל הנמוכה.


מערכות מיזוג אוויר אלו גם צפויות לשלב מיזוג אוויר הפועל על גזים "ירוקים" ובכך צפויה אף הוזלה בשנים הקרובות.

מערכת מיזוג אוויר

מערכת מיזוג אוויר בטכנולוגיה מתקדמת

בטכנולוגית ה- VRF המערכת מצליחה לקיים טמפרטורה קבועה ללא עליות וירידות בחללים אותם אנו רוצים לקרר. המערכת מיזוג אוויר עובדת על שינוי הנפח של זרימת הקירור במערכת.
המדחס המיוחד של המזגן בנוי לשינויים בתפוקה על פי צורך, לכן ניתן בו זמנית לבחור בטמפ' שונה בכל חלל.

גמישות בהוספת והורדת יחידות

גמישות מערכות VRV מתבטאת גם ביכולת המערכת לגדול ולהתפתח יחד עם התקדמות הפרויקט, וזאת ע"י הוספת מודולים נוספים, ללא הגבלה, וללא שינויים במערכות שכבר הותקנו.

גמישות בהתקנה

הגיוון בסוגי יחידות האיוד מאפשר התאמה מושלמת למגבלות המיקום ותכנון האדריכלי בחללים הפנימיים. הממדים החיצוניים הקטנים של יחידות העיבוי מאפשרים להתקין אותן במקומות נוחים או בשטח ההיקפי של הגג – מה שמאפשר לפנות את הגג
למטרות חשובות יותר.

כמו כן אורך צנרת הגז של עד 150 מטר, והפרשי הגובה של עד 50 מטר בין המעבה לבין יחידת הפנים הקיצונית מאפשרים מציאת מיקום נוח עבור יחידות העיבוי, בבתים פרטיים ובמשרדים.