צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
053-2302023

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

דייקין או מיצובישי? באיזה מזגן תבחרו

מכל מערכות מיזוג האוויר, שתיים בולטות בקרב הקהל. מיצובישי ודייקין. שני המותגים מובילים בשוק בענף המיזוג, ומספקים מגוון רחב של יחידות מיזוג אוויר לבתים, למשרדים ולמקומות ציבוריים.

איזו יחידת מיזוג אוויר תתאים לצורך שלכם?

דייקין או מיצובישי, לכל אחד העוצמות שלו

נסו להשוות בין קולה לפפסי או בין מכונית מזארטי לבנטלי. כאן זוהי יריבות במערכות מיזוג אוויר נפלאות מבית מיצובישי אלקטריק ודייקין. כשהמערכת מיזוג אוייר מתיישנת או כשאתם עומדים להיכנס לדירתכם / ביתכם או משרדכם החדש כשאי לשים לב לכמה פרטים. 

דייקין או מיצובישי

יעילותם של מזגני דייקין ומיצובישי

דייקין: כשמדובר ביעילות מערכת מיזוג אוויר, רק חברות בודדות יכולות לנצח את דייקין היפני. למעשה, דייקין תמיד היה מתמודד מוביל, דיוק בוויסות הטמפרטורה וכך ונוחות בלתי מתפשרת.

פונקציות אוטומטיות לניצול מיטבי, קל לשימוש ומווסת את הטמפרטורה של החדר לנוחות אופטימלית. חלק מהתייעלותו:

  • שימוש בגז המזגנים R-32, התחליף הידידותי יותר לסביבה לנוזל גז הקירור R-22
  • מזגן המערכת המפוצל הראשון בעולם עם טכנולוגיית לחות מובנית
  • קיים בטכנולוגיית (VRF) variable refrigerant flow - זרימת קירור משתנה.
  • אינספור התקדמות בפיתוח פלואורוכימי

מזגן מיצובישי מפוצל

טווח מערכות הפיצול של מיצובישי אלקטריק מורכב כיום מ 5 דגמים עיקריים; סדרת MSZ-AP, סדרת MSZ-LN, סדרת MSZ-EF, סדרת MSY-GN וסדרת MFZ-KJ (דגם רצפה).

יחידת הפיצול של מיצובישי עשויה להיות החלום של מעצב הבית עם אפשרויות צבע מרובות. הטווח של סדרת מערכת המיזוג MSZ-EF מכיל 4 אפשרויות קיבולת מערכת, עד 5.0kW.

  • שקט מאוד בפנים ואף בחוץ
  • חסכוני במיוחד
  • עמיד ואמין ביותר שיש ללא צנרת
  • התקנה זולה
  • עוצמה גבוהה של יחידות מיזוג קטנות
  • מעולה לאזורים שבהם התקנת תעלות אינה אפשרות מעשית

 

יתרונות טכנולוגיית מיזוג Daikin

בכל הנוגע לטכנולוגיית מיזוג האוויר, אין ספק שדייקין הוא המוביל. עם צוות מחקר ופיתוח ייעודי, דייקין שואף ומוביל בהצלחה בכל הקשור למיזוג אוויר. דוגמאות לכך כוללות תרכובות כימיות, מקררים, חימום / קירור בו זמנית, אוויר מסונן ללא בקטריות וויסות בלחות.

טכנולוגיה מתקדמת ארוזה וקומפקטית של מערכות מיזוג מפוצלות של Daikin מגיעות עם מגוון תכונות:

חיסכון באנרגיה Intelligent Eye, מערך טיימרים חכמים, מיזוג מרכזי של Daikin עם ביצועים יוצאי דופן, בעלי יעילות אנרגטית, תכנון צינורות גמיש.

צנרת דייקין קומפקטית, חוסכת במקום, יחידת תקרה מוסתרת הן הבחירה המושלמת כששטח התקרה מוגבל.  היחידה הפנימית יושבת בתקרה, ורק תריסי המיזוג לאספקה ​​והחזרה נראים בתוך הבית. 

יתרונות טכנולוגיית מיצובישי

מזגני "מיצובישי אלקטריק" משופעים ביתרונות בדומה ל Daikin, חלק מהתכונות שונות, ומראות כי מיצובישי אלקטריק יכולה לעמוד בפני עצמה כיצרנית מזגנים מובילה.

התכונות הנפוצות של מערכות מיזוג אוויר מפוצלות בהן מצבים מתקדמים ( i-Save, EconoCool ו- Night), דפוסי זרימת אוויר קבועים ופעולות חירום וארוכות.

המזגנים החדשים של "מיצובישי אלקטריק" מגיעים כעת עם גז קירור R32 לכל טווח.בעלי צנרת גמישה וזרימת אוויר משופרת עקב לחץ סטטי גבוה. 

נקודות הבדל אחרות כוללות בנייה דו-חלקית וגישה לתחזוקה דו-כיוונית לטווח התעלות של PEA-M-HAA, כדי להקל על ההתקנה, התחזוקה והתיקונים. טווח התעלות של PEA-M-GAA מציע גם הסרת לחות ממוחשבת.