צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
053-2302023

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

מזגן vrf מחיר ושיקולים לרכישה

עלויות המיזוג והאמינות לאורך זמן משפיעים בסופו של דבר על ההוצאות שלכם, כיום ובהמשך. זו הסיבה שמזגן vrf מחיר משתנה בהתאם לצורך רכישה הודות לשלל הדגמים בסדרת ה vrf.  לטווח ארוך, זוהי רכישה מאוד משתלמת ויעילה ביחס עלות-תועלת גבוהה.

במיוחד הדבר נכון כאשר בוחרים מותגים איכותיים כדוגמת מזגני מיצובישי או כאשר בוחרים פתרונות מעולים, כגון המותגים דייקין או Trane. אגב, אותו כלל תופס גם לגבי צ'ילרים לתעשייה. עדיף לא רק לשאול לגבי צ'ילרים מחיר לרכישה אלא גם לברר עלויות תחזוקה ותפעול ואמינות לאורך זמן. 

מזגן vrf מחיר

מזגן vrf מחיר נוח ויתרונות מגוונים 

קטלוג מזגני vrf עשיר בגדמים שונים מסדרת ה S וה Y של מיצובישי, מערכות מיזוג אוויר אלו מצטיינות ביתרונות קירור וחימום לחללים קטנים, בינוניים, גדולים ועצומים. אז בעוד תוכלו להתרשם בעצמכם מנתונים הטכניים של מערכות vrf, נסביר על כמה מיתרונותם.

  • פתרון חדשני והאמין ביותר
  • יחידה חיצונית (מדחס) המאפשרת התקנת יחידות מיזוג אוויר פנימיות לכל חלל דירתי או משרדי
  • עלויות התפעול לאורך זמן מינימליות.
  • לא פחות חשוב, ביחס למחיר הנוח, אתם נהנים מחיסכון אנרגטי עצום, עלויות החשמל נחתכות בהשוואה למערכות מיזוג פחות חדשניות.
  • אם זה לא מספיק, ניתן לווסת את כמות הקור הכל חדר בנפרד.

והנה לכם פתרון נהדר מבחינה עיצובית ופונקציונלית וגם התפעול שקט להפליא. 

בכל חדר טמפרטורה משלו  

על מנת לדעת באמת את התשובה לשאלה מזגן vrf מחיר, כמה זה יוצא, צריך לפני כן לדעת מהי התפוקה הרצויה לכם. כמו שתוכלו למצוא טווח מחירים רחב עבור צ'ילר תעשייתי ואין מה להשוות בין צ'ילר נייד לבין פתרון גדול בהרבה, כך צריך קודם כל לתכנן את צרכי מערכת מיזוג האוויר לכן מערכת vrf מחיר משתנה בין נפח חלל ותפוקת קירור וחימום.

האם נחוץ לכם מזגן 1 כוחות סוס? האם אתם צריכים לא פחות מ-2 ואולי 3 כוחות סוס או יותר? מאוד נכון יהיה לבדוק את נפח החלל בחדר או בחדרים שצריכים למזג. רק לאחר שמבינים מהי תפוקת המיזוג המתאימה במונחי btu אפשר באמת להבין על מזגן vrf מחיר רלוונטי ומהו הפתרון המיטבי בשבילכם. למידע נוסף והתאמת מיזוג והתקנות על הצד הטוב ביותר, פרימיום מיזוג אוויר תמיד לשירותכם.