צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
053-2302023

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

צ'ילר: פתרון חסכוני לקירור ולחימום חללים

חושבים על פתרון קירור או חימום שיוכל להשרות את האפקט שלו על חללים תעשייתיים או כל מבנה אחר? אין ספק שמערכת מיזוג אוויר מבוססת צ'ילר היא הדרך האולטימטיבית לכך. על ידי שימוש בסלילי נוזל בעלי יכולות קירור או חימום, ניתן לספק תנאי חום או קור יציבים לחלל.

השיטה הזו טומנת בחובה יתרונות רבים, המרכזי שביניהם הוא חסכון בחשמל ובאנרגיה, דבר שמוביל גם לחסכון כלכלי מהותי. אז מהו צ'ילר? ולמי זה עשוי להתאים? לפניכם כל המידע שחשוב להכיר בנושא.  צילר

אלו הם שני סוגי הצ'ילרים המובילים בתחום

שני סוגי צ'ילרים הובילים בענף מיזוג האוויר הינם צ'ילר קירור אוויר וצ'ילר קירור מים. ניתן להשיגם בחברה למיזוג אוויר. 

- צ'ילר אוויר: אופן הפעולה שלו הוא דחיית החום שנספג מהבניין, או עיבוד ישיר שלו לאוויר החיצוני. זה קורה על ידי סלילים ומאווררים, אשר נושפים את האוויר החיצוני. 

- צ'ילר מים: אופן הפעולה שלו הוא דחיית החום שנספג בלולאת נוזלים. כך ניתן לדחות את החום על ידי מכשיר נוסף, הנפוץ מביניהם הוא מגדל קירור. צ'ילרים אלו נחשבים לזולים ויעילים מאוד. 

צ'ילר – למה לבחור דווקא בו?

צ'ילר נושא איתו הרבה יתרונות, שכן הוא גם נחשב ידידותי לסביבה וגם מקל משמעותית על חיי הצרכנים. אלו הם היתרונות הקיימים בצ'ילר:

- חסכון אנרגטי: צ'ילר מסייע בחסכון אנרגיה, חשמל ומים, זאת הודות לגז הירוק שזורם בפנים המערכות שלו. השימוש בגז זה לא נושא השלכות שמשפיעות על הסביבה, בשונה מהנזק הסביבתי שנגרם כאשר משתמשים במזגן רגיל. 

- ניידות משתנה: ניידות הצ'ילר נתונה לבחירת המשתמש – נייד או נייח. אם מתכננים להתקין אותו דרך קבע בחלל כלשהו, עדיף שיהיה נייח. אם לעומת זאת התכנון הוא להשתמש בו באופן דינמי, בשטחים ארעיים, מוטב לבחור בצ'ילר נייד. 

- עלויות ונגישות: העלויות של צ'ילר הן נוחות ומתאימות לכל כיס. בשורת המעשה, המחיר שלו משתלם והוגן יותר ביחס למחירים של פתרונות הקירור השונים, וכן גם עלויות התחזוקה והטיפולים השוטפים שיידרשו בהמשך.