צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
053-2302023

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

מזגני אלקטרה

אלקטרה VRF המזגן שצריך להכיר

זה לא סוד, שאלקטרה מזגנים, עומדת בפרונט בתחום המיזוג הטכנולוגי, בישראל. זוהי חברה שאינה שוקטת על שמריה, וממשיכה לפתח ולשדרג את מערכות מיזוג האוויר שלה.

לאחרונה, פיתחה סדרת מזגנים, מתוך ראייה מערכתית של איכות הסביבה, והגנה מפני מפגעים בכדור הארץ, ביניהם מערכות אלקטרה VRF.

אלקטרה – סוגי מזגנים

לאלקטרה יש מבחר רחב של מזגנים, מיני מרכזיים, עיליים, אינוורטר, מזגנים נסתרים וניידים.מזגני אינוורטר למשל, יתרונם בכך, שהמדחס שלהם משנה את התפוקה, כפוף לדרישה, והם מווסתים את העוצמה בהתאם. הפעולה רציפה, ללא קפיצות בטמפרטורות, אשר נשמרות קבועות בחלל.

מערכות אלקטרה VRF, לעומת זאת, המדחס שלהן, משמש מספר מאיידים במקביל, ונשמרת טמפרטורה קבועה בכל חלל, בנפרד. היות ומדחס האינוורטר במערכות אלה, שומר על רמה קבוע של טמפרטורה, מתאפשרת צריכת אנרגיה קבוע, המביאה לחסכון בחשמל. כך שבעקיפין, נשמרת גם איכות הסביבה.

מזגנים חכמים עם שלל אפשרויות

ערכות אלו, מאוד שקטות, הן חכמות ונשלטות מרחוק, הן נוחות להתקנה, גם בחללים קטנים מאוד, והן עמידות ומתפקדות, בכל תנאי אקלים. מעבר למזגן אלקטרה VRF, ישנם מזגנים מסוג C-UV, הבולטים בתכונת טיהור האוויר והמים שלכם. 

באמצעות נורת  ה- UV הם פוגעים בוירוסים, וחיידקים, בקטריות ומיקרואורגניזמים וביכולת התפתחותם.

קיימים אף מזגני אלקטרה שומרי שבת, בהכשר הבד"ץ, המכניסים את עצמם למצב שבת, באמצעות כרטיס פיקוד, השולט על פעולת המדחס והמאוורר.

המזגן נכבה ונדלק מעצמו בהתאם לטמפרטורות בחלל, וכך מונע מהמשתמש, חילול שבת.

מזגני SMART של אלקטרה, נותנים מענה לצרכנים המקפידים על נוחות ואיכות חיים. מזגנים אלו, מאפשרים חיבור לענן באמצעות WIFI, וכך ניתן לשלוט בהם מרחוק. המזגנים הללו מזהים ומתריעים על תקלות, ואלו נשלחים אונליין, למוקד השירות.

קיימת בהם מערכת פיקוד קולי, המאפשרת שיחה עם המזגן, אשר מזהה את הפקודות, ופועל בהתאם. אלקטרה אף מציעה פתרונות ניידים של מיזוג אוויר, באופן שניתן להזיז את המזגן ממקום למקום.

המזגן הנייד מחמם וגם מקרר, הוא פועל בשלט רחוק, מתלווה אליו מיכל מים חיצוני וצינור פליטה גמיש. מזגנים אלו, לרבות מערכות VRF של אלקטרה, ברי הישג בחברת פרימיום מיזוג אוויר, אשר ייענו באדיבות, לכל מידע נוסף שתדרשו.