צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
053-2302023

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

מזגני סמסונג: חוויה משופרת של מיזוג אוויר של מותג מוביל

מזגני סמסונג הם אחד המותגים הידועים בארץ ובעולם בענף המזגנים. בקיץ הישראלי החם במיוחד, מערכות מיזוג אוויר הן חשובות כדי שנוכל להרגיש הקלה מהלחות הרבה בחוץ, וליהנות ממזג אוויר נעים בחודשי הקיץ החמים והלוהטים של מדינתנו.

מזגנים של חברת סמסונג הם מזגנים מובילים בתחומם המאפשרים חווית מיזוג משפורת לקהל הלקוחות הנהנים מהמזגנים של החברה. הצטרפו גם אתם לקהל הלקוחות המרוצים של חברת סמסונג, ורכשו את המזגן הנכון לכם, מתוך המבחר הענק של מזגני החברה. 

DVM S eco

DVM S eco

מיזוג מקיף לחללים קטנים, חוויית נוחות מקסימלית בבית או עבודה עם ביצועים עוצמתיים וחסכוניים.
להצעה לחצו כאן לפרטים
יחידת חוץ DVM S

יחידת חוץ DVM S

יחידת החוץ DVM S מייעלת את הנוחות ובעלת יכולות שליטה מעולות.
להצעה לחצו כאן לפרטים
DVM-S (מים)

DVM-S (מים)

גמישות בחימום וקירור: מזג את הסביבה הפנימית שלך עם טכנולוגיית החימום והקירור החדשנית על בסיס מים של מערכת אקלים המים DVM S של סמסונג.
להצעה לחצו כאן לפרטים

מזגני סמסונג: התקנת מערכת VRF מובילה

מזגני סמסונג יכולים להעניק לכם חוויית מיזוג חדשה ומשופרת באמצעות מערכת VRF מתקדמת, המאפשרת לווסת את הטמפרטורה בחדרים שונים בבית. בימינו מיזוג אוויר הוא חלק בלתי נפרד מהמציאות הישראלית בחודשי הקיץ, והמזגנים של טכנולוגיית VRF מאפשרים לכם לשלוט במיזוג האוויר בחדרים השונים לפי רצונכם, בקביעת הטמפרטורה בכל חדר. תוכלו למצוא מזגנים אלו בחנויות המובילות של חברת סמסונג ולבחור את הסוג המתאים לכם למיזוג הבית. 

היכן תוכלו למצוא מזגנים של חברת סמסונג?

מזגנים של סמסונג מגיעים בדגמים מגוונים של החברה המובילה בתחום זה, כגון מזגן סמסונג ECOWAVE 12, מזגן סמסונג אינוורטר 17 , מזגן סמסונג WINDFREE וכן במגוון כוחות סוס, כגון הדגם הפופולארי של מזגן סמסונג 3.5 כוח סוס או מזגן סמסונג 1 כוח סוס.

לגבי מזגן סמסונג אחריות אתם מקבלים בעת רכישת המוצר ואם יש לכם שאלות אודות מזגני סמסונג שירות לקוחות ישמחו לסייע לכם. פנו כבר היום לנציגי החברה כדי לקבל שירות יעיל ומקצועי עבורכם, ומענה לכל שאלה או בקשה עבורכם.

ברחבי הארץ תוכלו למצוא סניפים של חברת סמסונג ולבחור את הסניף הקרוב אליכם לקבלת שירות. אל תהססו, חברת סמסונג היא החברה המובילה בתחום המזגנים, עם טכנולוגיות מתקדמות, כדי שתוכלו ליהנות ממיזוג אוויר איכותי עבורכם. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר, ובחרו בחברת סמסונג כדי להוביל עבורכם חוויית מיזוג חדשה ומשופרת בתחום של איכות האוויר, במהלך עונות השנה של מדינתנו.