צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
053-2302023

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

מזגני סמסונג: חוויה משופרת של מיזוג אוויר של מותג מוביל

מזגני סמסונג הם אחד המותגים הידועים בארץ ובעולם בענף המזגנים. במדינה כמו ישראל, בה רוב חודשי השנה חמימים וחודשי הקיץ לוהטים ממש, פתרונות מיזוג אוויר הם אלמנטריים ונפוצים ולצד זאת, מדובר בתחום המתפתח תמידית. אחת הדוגמאות הטובות ביותר לשכלול בתחום, הוא מזגן vrf.

מזגני vrf של חברת סמסונג הם מזגנים מובילים בתחומם המאפשרים חווית מיזוג משפורת לקהל הלקוחות הנהנים מהמזגנים של החברה. הצטרפו גם אתם לקהל הלקוחות המרוצים של חברת סמסונג, ורכשו את המזגן הנכון לכם, מתוך המבחר הענק של מזגני החברה. 

 

מזגני סמסונג דגם DVM S eco

DVM S eco

מיזוג מקיף לחללים קטנים, חוויית נוחות מקסימלית בבית או עבודה עם ביצועים עוצמתיים וחסכוניים.
להצעה לחצו כאן לפרטים
מזגני סמסונג בדגמי DVM-S (מים)

DVM-S (מים)

גמישות בחימום וקירור: מזג את הסביבה הפנימית שלך עם טכנולוגיית החימום והקירור החדשנית על בסיס מים של מערכת אקלים המים DVM S של סמסונג.
להצעה לחצו כאן לפרטים
יחידות חוץ למזגני סמסונג דגמי DVM-S

יחידת חוץ DVM S

יחידת החוץ DVM S מייעלת את הנוחות ובעלת יכולות שליטה מעולות.
להצעה לחצו כאן לפרטים

התקנת מערכת VRF מובילה של מזגני סמסונג 

מזגני סמסונג יכולים להעניק לכם חוויית מיזוג חדשה ומשופרת באמצעות מערכת VRF מתקדמת, המאפשרת לווסת את הטמפרטורה בחדרים שונים בבית. בימינו מיזוג אוויר הוא חלק בלתי נפרד מהמציאות הישראלית בחודשי הקיץ, והמזגנים של טכנולוגיית VRF מאפשרים לכם לשלוט במיזוג האוויר בחדרים השונים לפי רצונכם, בקביעת הטמפרטורה בכל חדר. תוכלו למצוא מזגנים אלו בחנויות המובילות של חברת סמסונג ולבחור את הסוג המתאים לכם למיזוג הבית. 

היתרונות של מיזוג vrf לעומת מזגן רגיל

מזגן רגיל, גם אם יש לו יחסית הרבה כוחות סוס, מתאים בעיקר לשליטה על הטמפרטורה בחללים קטנים יחסית, דוגמת אלו שהוזכרו קודם לכן: כיתות, דירות מגורים ממוצעות, משרד וכדומה. עם זאת, מזגנים אלו מתאימים פחות לחללים גדולים, משום שהם לא מעבירים היטב אוויר למרחקים ארוכים. כך נוצר מצב מתסכל שבו חלק מהחדרים בחלל גדול נהנים מאוויר נעים וחלקים הנמצאים הרחק מנקודת המוצא של המזגן, נותרים ללא שינוי ולא נעים לשהות בהם.

מזגן vrf פותר את הבעיה הזו, משום שהצורה שבה הוא מותקן ובנוי, נועדה להעביר אוויר למרחקים ארוכים. לכן, מערכת vrf מתאימה למשל לשטחי מסחר גדולים, בנייני משרדים, מוסדות ציבוריים, חללים המארחים אירועי תרבות וכדומה.

איזו מערכת vrf של סמסונג הכי מומלצת

כמו בכל תחום ובתחום מיזוג האוויר בפרט, יש מותגים שונים המוכרים מערכות vrf. כמובן, שככל שהמותג מוכר ואמין יותר, כך עולה הסיכוי ליהנות ממערכת משוכללת, הפועלת לאורך זמן ללא תקלות. דוגמה למותג איכותי היא מזגני סמסונג, המציעים מערכות vrf מתקדמות, המיועדות לקירור וחימום חללים גדולים, בקלות ובמהירות. הדגמים הפופולריים של סמסונג כוללים:

מזגנים של סמסונג מגיעים בדגמים מגוונים של החברה המובילה בתחום זה, כגון:

  • מזגני DVM S eco
  • DVM S
  • DVM-S (מים)
  • מזגן סמסונג ECOWAVE 12
  • מזגן סמסונג אינוורטר 17 
  • מזגן סמסונג WINDFREE

וכן במגוון כוחות סוס, כגון הדגם הפופולארי של מזגן סמסונג 3.5 כוח סוס או מזגן סמסונג 1 כוח סוס.

עלות התקנת vrf של סמסונג והתאמה לגודל הפרויקט

בד"כ התקנת מערכת vrf של מזגני סמסונג, תלויה במורכבות הפרויקט. עבודה על חללים עצומים, היא מורכבת יותר וארוכה מעבודה על חללים בינוניים או גדולים. כמו כן, יש להתאים את סוג הדגם, לגודל החלל. לכן, לפני שמתקינים מזגן vrf, רצוי לאפיין את מורכבות הפרויקט ולהציף את הצרכים בצורה מדויקת, שתאפשר למתקין לתת הצעת מחיר ריאלית, שתשקף את מהות העבודה.

לגבי מזגן סמסונג אחריות אתם מקבלים בעת רכישת המוצר ואם יש לכם שאלות אודות מזגני סמסונג שירות לקוחות ישמחו לסייע לכם. פנו כבר היום לנציגי החברה כדי לקבל שירות יעיל ומקצועי עבורכם, ומענה לכל שאלה או בקשה עבורכם.

ברחבי הארץ תוכלו למצוא סניפים של חברת סמסונג ולבחור את הסניף הקרוב אליכם לקבלת שירות. אל תהססו, חברת סמסונג היא החברה המובילה בתחום המזגנים, עם טכנולוגיות מתקדמות, כדי שתוכלו ליהנות ממיזוג אוויר איכותי עבורכם. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר, ובחרו בחברת סמסונג כדי להוביל עבורכם חוויית מיזוג חדשה ומשופרת בתחום של איכות האוויר, במהלך עונות השנה של מדינתנו.