צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
053-2302023

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

יחידת חוץ DVM S

יעילות אנרגטית גבוהה

ביצועים חכמים, שליטה יעילה

להנות מקירור וחימום עקבי ויעיל יותר. למחליפי חום קונבנציונאליים יש אותה צורת רשת פנימית מלמעלה למטה, כך שמהירות הרוח משתנה בהתאם למרחק מהמאוורר העליון. יחידת החוץ DVM S כוללת מחליף חום היברידי המשלב 2 סוגי רשת סינון פנימיות ליצירת זרימת אוויר אחידה וליצור נפח אוויר כולל של 17% יותר ממערכות קונבנציונאליות **. כך שהיחידה מתפקדת בצורה יעילה יותר על ידי ייעול חילופי האנרגיה.

ביצועי חימום משופרים

שומר על חימום בצורה אמינה וחכמה, הזרקת הבזק משופרת מספקת חימום אמין בטמפרטורות נמוכות יותר, ואילו פעולת ההפשרה סיבובית וטכנולוגיית ההפשרה החכמה מבטיחות חימום רציף עם פחות הפשרה.

 

מגוון רחב של אפשרויות יחידה פנימית

היחידות הפנימיות שלנו מציעות ביצועים מעולים, התקנה גמישה וקלות תפעול. יחידות אלה משתמשות בטכנולוגיות חדשניות, כמו טכנולוגיית קירור WindFree של סמסונג, בכדי לייעל את הנוחות בכל סביבה.

עם יותר מ -10 סוגים שונים של יחידות פנים, הנעים בין 5,000 ל- 96,000 Btu/h, ישנם פתרונות כמעט לכל יישום.

 

אורך צנרת מורחב

מערכות DVM S מציעות גמישות התקנה עם אורך צנרת מוארך עד 220 מטר, הפרדה אנכית עד 110 מטר בין היחידה החיצונית ליחידה הפנימית הרחוקה ביותר, ו 50 מטר בין היחידות הפנימיות הגבוהות והנמוכות ביותר.

 

אפשרויות אינטגרציה לבקרה

קיימות מספר אפשרויות שליטה המתאימות למגוון צרכי הפרויקט, החל מבקרים מקומיים פשוטים ועד לאפשרויות שליטה מרכזיות מלאות. זה מאפשר את היכולת להשתלב בכל מערכת ניהול בניין.

 

  • תשלום מאובטח

    תשלום
    מאובטח

  • משלוח מהיר עד בית הלקקוח

    משלוח מהיר
    עד בית הלקוח