צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
053-2302023

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

מאמרים
דייקין או מיצובישי? באיזה מזגן תבחרו

במדינה חמה ולחה כמו ישראל, מערכת מיזוג אוויר הוא הכרח ולא מותרות. וכשאר הקייצים לא עומדים להיות נעימים משנה לשנה הישראלים מתקשים יותר ויותר להמשיך בשגרה היומיומית שלהם מבלי להזיע. 2 מערכות מיזוג מובילות קיימות בשוק: דייקין ומיצובישי, מה כדאי לבחור?

קרא עוד
מזגן vrf מחיר ושיקולים לרכישה

שיקול חשוב בבחירת מזגן הוא המחיר, אולם לא רק עלות המזגן וההתקנה צריכים להילקח בחשבון. המשיכו לקרוא

קרא עוד
חסכוני באנרגיה וסוס עבודה: צ'ילר, לשימוש מגורים או בתעשייה

בניניים ציבוריים, למגורים או תעשייתיים פולטים חום לא רצוי, מהציוד שבשימוש באלו הנמצאים בתוכו או כמובן מהשמש כל מבנה ציבור או מגורים זקוק למיזוג אוויר אך כשגודל הבניין גדול יחסית הצילר הופך למערכת מיזוג מרכזית. צילרים מייצרים מים צוננים המשמשים לספק מיזוג

קרא עוד
התקנת מערכת VRF: מה זה אומר?

התקנת מערכות VRF בבנייני מגורים או משרדים נחשבת ליעילה ביותר למרחב בו נמצאים מספר אנשים קטן או גדול. מערכות אלו פועלות על מים או אוויר עם יחידה חיצונית ופנימית עם שליטה אישית בכל חלל.

קרא עוד
צ'ילר: פתרון חסכוני לקירור ולחימום חללים

צ'ילר מסחרי הינו בעל עוצמה רבה, עם זמן פעולה מירבי לבנינים וחללים גדולים, לרוב צ'ילרים קטנים ויעילים יותר באנרגיה ולכן מצמצמים את עלויות האנרגיה, צוות מתקינים מוסמך מיישם ומתקין אותם ליישום תהליכי קירור או חימום בבנייה חדשה ו/או שיפוץ.

קרא עוד
מערכת vrf מחיר משתנה בתוך שלל מערכות מיזוג אוויר

עלות מערכת vrf תלויות במספר גורמים ומשפיעים, כיום תוכניות בנייה מבוססות לעתים קרובות על עלות היעילות לעומת עלויות המדד הכוללות, הרעיון הוא שפרויקטים משקיעים יותר כסף לרכישת אפשרות חסכונית בחשמל להתייעלות באנרגיה יחד עם תפוקות קירור וחימום אופטימליות.

קרא עוד
היתרונות בהתקנת מערכות vrf להתאמת טמפרטורות לחללים שונים

מערכות VRF הן מערכות מיזוג וחימום אוויר בקנה מידה גדול המתפקדות בקיבולת גבוהה. יחידת המעבה יכולה להפעיל מיזוג בטמפרטורות שונות בחללים נפרדים. גלו כיצד טכנולוגיה גמישה זו מבית פרימיום יכולה להיות אידיאלית עבור הבניין או חלל המגורים / המשרד שלך.

קרא עוד
כל היתרונות של מיזוג בעזרת צ'ילרים

מערכת הצ'ילר מבוססת על מקור מים מבטיחה את אספקת המים הקרים ופועלת היטב במגוון רחב של קירור תהליכים תעשייתיים. צ'ילרים בקירור אוויר ומים מאמצת סוג מדחס בוכנתי שקט, המספק ביצועים יוצאי דופן תוך הפחתת צריכת האנרגיה והפחתה דרמטית ברמות הרעש.

קרא עוד
צ'ילרים – העתיד של קירור וחימום חללים גדולים

ארגזי ענק של חימום וקירור: הצ'ילרים, מייצרים עבורנו מים צוננים שניתן להשתמש בהם כדי לספק קירור חלל בקיץ בבניינים גדולים ביעילות ובנוחות. הם יכולים לשמש גם כצ'ילרים תהליכיים לייצור מים צוננים או נוזלים אחרים לקירור תהליכים תעשייתיים.

קרא עוד
מזגן vrf מחיר ולמה כדאי לכם להתקין אותו בבנינים

מערכות זרימת קירור משתנה (VRF) צוברות פופולריות ומשמשות כגרסה משופרת של מערכות מרובות מפוצלות, הכוללות חימום וקירור בו-זמנית, כמו גם יכולות שחזור חום. מערכות אלו מציעות לנו שפע של יתרונות במחיר לא גבוה.

קרא עוד
כל מה שאתם צריכים לדעת על מערכות vrf

מערכות VRF משתמשות במשאבות חום או במערכות שחזור חום כדי לספק חימום וקירור עוצמתיים לכל היחידות הפנימיות והחיצוניות ללא שימוש בתעלות אוויר. עם מערכת VRF, בבניינים יהיו מספר יחידות פנימיות המשמשות על ידי יחידת עיבוי חיצונית אחת, עם משאבת חום או מערכת התאושש

קרא עוד
מהם צ'ילרים ומדוע יש מצב טוב שגם אתם זקוקים להם?

צ'ילרים ירוקים עם ביצועים גבוהים ורגישות לאיכות הסביבה. הצ'ילרים התעשייתיים מצוידים בגזי קירור בעלי GWP נמוך וערכים אפסיים במונחים של פוטנציאל דלדול האוזון ובעלי ביצועים ובטיחות גבוהים.

קרא עוד
מזגן vrf של מיצובישי וסמסונג

מערכת מזגני vrf של מיצובישי וסמסונג הינה בטכנולוגיית קירור משתנה בהתאם לדרישות של המאיידים הנמצאים בתוך הבית או המבנה, המערכת בנויה באופן כזה שיש שינויים בתדרים של המנוע כאשר התוצאה המתקבלת היא מיזוג

קרא עוד
מזגן VRF – המזגן האולטימטיבי

השקעה בטכנולוגיית VRF בפרויקט המיזוג של פרויקט מסחרי או פרטי יכולה להפחית את עלויות האנרגיה, לשפר את נוחות הדיירים, להפחית את רעשי היחידה המכנית. מומחי "פרמיום מערכות מיזוג אוויר" יכולים לעזור לך לתכנן ולבחור את המערכת הנכונה.

קרא עוד
מהם היתרונות של צ'ילר תעשייתי לעסקים?

צ'ילר תעשייתי מקורר אוויר ומים ליישומי תהליכים תעשייתיים. אנו מציעים אפשרויות צ'ילר בורג מקורר באוויר מ-30 עד 320 טון וצ'ילרים עם בורג מקורר מים מ-30 עד 600 טון.

קרא עוד
מזגן עילי מעוצב – טכנולוגיות, חידושים ודגמים

מזגן עילי מעוצב מקרר חדרים במהירות בעזרת פיצול. אפשרות אידיאלית עבור חדר קטן עד בינוני, מזגן מפוצל עילי מגיע עם קיבולת חזקה של 1.5 טון.

קרא עוד
מערכות vrf – היתרונות והאפשרויות

עולם המזגנים ניחן כיום בטכנולוגיות המתקדמות במערכות vrf שבזכותם קיימת אפשרות ליהנות תועלות כמו, חסכון בצריכת האנרגיה, פעולה שקטה, שליטה מלאה על הטמפרטורה בכל חדר ועוד

קרא עוד
VRF לא UFO

הצעקה האחרונה בעולם המזגנים היא מערכות vrf, בהן כל חלל מתפקד כיחידה עצמאית, לא קיימת התנגשות בתפקוד, בין היחידות העובדות.

קרא עוד
מדוע כדאי לי להתקין מזגן עם מערכת vrf?

אחת התכונות לקביעת חברה למזגנים אם היא מומחית ואיכותית היא בהתקנה של מערכת vrf שנחשבת למערכת הטובה בשוק המזגנים.

קרא עוד
מזגני סמסונג - חווית איכות חיים אחרת

טכנולוגיית מערכת Vrf מגוונת ומתפתחת ללא הרף. סמסונג התגלתה כשחקנית מפתח בשוק מערכות ה-VRF. העתיד של שוק מערכות זרימת הקירור המשתנה (VRF) נראה מבטיח, כיום מותקנים מזגני סמסונג בסקטור הפרטי, המסחרי וגם בענף התחבורה.

קרא עוד