צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
053-2302023

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

מערכות מולטי אינוונטר

האם אצלך בבית ריבים על המזגן הם דבר שבשגרה? אבא רוצה עשרים מעלות, ואמא רוצה 25? חצי מעובדי המשרד קופאים, והחצי השני עולים בלהבות?  אל חשש, יש לכך פתרון. התפתחויות חדשות בטכנולוגית המיזוג מביאות לנו סוג חדש של מערכות אוורור – קבלו את מערכות מולטי איוונטר במחיאות כפיים סוערות, כן הן כנראה יהיו הפתרון לכל הבעיות שלך.

במה מדובר?

מערכות מולטי איוונטר נעזרות, כפי שאפשר להניח, באינוונטרים רבים. המילה מגיעה מהמונח האנגלי Power inverter, ונקראת בעברית צחה מְהַפֵּךְ מתח – אך עדיין סביר להניח שתמצאו תוצאות רבות יותר במנוע החיפוש שלכם עם "אינוורטר".

האינוונטר הוא סוג של מעגל חשמלי מיוחד, המסוגל להמיר זרם מתח ישיר לזרם חליפין. בלי להיכנס יותר מדי לחשמלאות, מדובר במנגנון המאפשר להמיר סוג מתח אחד באחר. כך, למשל, עובד המצת ברכב שלכם – הוא ממיר את הזרם של המתח ברכב שלכם, שהוא זרם ישיר, לזרם שמכשירים ביתיים מסוגלים לעבוד איתו, כלומר זרם חליפין.

PUMY SP140YKM

PUMY SP140YKM

מיזוג בטכנולוגיית Inverter DC
18,140.00 ש”ח
להצעה לחצו כאן לפרטים
PUMY P225YKM

PUMY P225YKM

יחידה תלת פאזית- מדחס Inverter 6kw
להצעה לחצו כאן לפרטים
מזגני vrf סדרת Y דגם PUCY-P200YKD

מזגני vrf סדרת Y דגם PUCY-P200YKD

חסכוני במיוחד, בשימוש פרויקטים שונים
להצעה לחצו כאן לפרטים

את הטכנולוגיה הזו תמצאו בשלל מכשירים נוספים הנמצאים בחיי היום-יום שלכם, כמו מתאמים למכשירים שונים הנקנו בארצות שונות. לכמה מאיתנו, למשל, נשרף המטען ואפילו התקלקל הטלפון כי ניסינו להטעין אותו בארצות הברית בלי מתאם? אז זה בדיוק האיוונטר בפעולה. אם נחזור לעניינינו, למרות שטכנולוגיית האיוונטר קיימת שנים רבות, הייחוד החדשני של מערכת המולטי איוונטר הוא שהיא מכילה, כפי שניתן להניח משמה, איוונטרים רבים.

למה זה חשוב?

מזגנים המכילים מערכת מולטי איוונטר הם סוג של גרסה חדשה ומשוכללת יותר למה שמרביתנו מכירים כמזגן מרכזי: מדובר בגוף מיזוג אחד גדול, השולט במיזוג בכל החדרים ובכלל חלל המבנה המדובר. הטוויסט החדשני מגיע ברמת השליטה שהמולטי איוונטר מאפשר - בעוד מזגן מרכזי דואג לטמפרטורה אחידה בכל החדרים, מערכות העובדות עם מולטי איוונטר מאפשרות שליטה נפרדת בטמפרטורה של כל חדר וחדר.

אם נחזור לשיעור החשמל הקטן ממקודם, איוונטר כאמור מאפשר המרת זרם מתח אחד לאחר. טמפרטורות שונות דורשות רמת הפעלה שונה של המזגן – ככל שהטמפרטורה הרצויה שונה יותר מהטמפרטורה הקיימת, המזגן ידרוש יותר חשמל – כך שאיוונטרים רבים נחוצים בכדי לשנות את הזרם שמגיע מהגוף המרכזי, שהוא ישיר, לזרם המגיע לכל חדר וכל משרד, שזקוקים לזרן חליפין. המערכת הזו, כפי שכבר נרמז, מאפשרת שליטה מרבית בטמפרטורת החדר הרצויה, בלי תלות כלל במה שמתרחש בחדרים אחרים. כך, המערכת הזו יכולה לסייע לכם לשמור על שלום בית.

היכן למצוא מערכות מולטי איוונטר?

כנראה שאם קראתם עד כה, גם אתם התאהבתם ברעיון של מערכות מולטי איוונטר בבית או במשרד, ואי אפשר להאשים אתכם. לכן, סוף סוך הגענו לשאלת השאלות – איפה משיגים מערכת שכזו? הבחירה הטובה ביותר שלכם יכולה רק להיות חברת "פרימיום מיזוג אוויר".

מדובר בחברה המתמחה בכל מה שקשור למיזוג אוויר פנימי, דואגת לעסוק אך ורק בטכנולוגיות הטובות והמתקדמות ביותר בשוק, ומייבא מוצרים מהחברות המובילות בתחום בעולם, כמו למשל מיצובישי.

כמובן, החברה אינה רק מקצועית ומחזיקה ברמה גבוהה, אלא גם אישית וחמה – המומחים של "פרימיום" ידאגו לתכנן עבורכם, בזכות תכנון אדריכלי קפדני וזהיר, את מערכת המיזוג שהכי טובה עבורכם, ועבור כל צרכי בני הבית או העובדים שלכם.

החברה תדאג שכל חדר יקבל את היחס שמתאים לו, עם פגיעה כמה שיותר קטנה בנראות של שאר חללי הבניין, תוך הקשבה לפידבק שלכם ועמידה בתקציב שתציבו. עכשיו, תוכלו להיות בטוחים שאתם, וכל מי שאתם אוהבים או דואגים לרווחתם, יקבלו רק את הטוב ביותר, בדיוק איפה שתרצו אותו.