צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
053-2302023

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

מערכת VRF

קר לך? חם לך? הטמפרטורה בחוץ לא תואמת את איך שלדעתך מזג האוויר צריך להיות? לחלקנו עונות שונות של השנה יכולות להיות אסון, המפריע באופן משמעותי לתפקוד התקין. אם זה נשמע לך מוכר, בין אם באופן קל או קשה, יכול להיות שהגיע הזמן לדאוג למזגן חדש. לא משנה אם מדובר בבית או במשרד, המזגן שלך חייב להיות עם מערכת VRF מובנת.

מזגני vrf של מיצובישי

מהן מערכות VRF ומדוע הן הטובות ביותר? 

במדינה חמה כמו ישראל, קשה למצוא בית שאין בו מזגן. השהות במקום בלתי ממוזג בקיץ יכולה להיות בלתי נסבלת. על כן, כמעט כל חלל שהוא כולל נגזרת מסוימת של מערכת למיזוג אוויר, בין אם מדובר בגרסה הישנה והיא מזגנים מרכזיים, ובין אם בגרסה החדישה ביותר, הלא היא מזגני vrf.

מזגן vrf מאפשר ויסות של טמפרטורות בין חדרים שונים בבית. ודאי קרה לכם שאתם ישבתם בסלון, היה לכם מרענן ונעים, ופתאום אחד מבני הבית הגיע מחדרו כדי לכבות את המזגן, בטענה שהוא קופא מקור. מזגן מסוג זה מאפשר לכל אחד מבני הבית לשהות בגזרתו, בטמפרטורה המועדפת עליו, מבלי שזה ישפיע על תנאי הקירור בחדרים האחרים. 

מאיידים עיליים מהסדרה האלגנטית (GE)

מאיידים עיליים מהסדרה האלגנטית (GE)

7 דגמי מזגנים! בעלי מאיידים עיליים בטווחי כוח שונים
1,540.00 ש”ח
להצעה לחצו כאן לפרטים
מזגן מיצובישי VRF סדרת S PUMY

מזגן מיצובישי VRF סדרת S PUMY

התקנת 2-8 יחידות מיזוג פנימיות
0.00 ש”ח
להצעה לחצו כאן לפרטים
PUMY P140YKN מזגן VRF

PUMY P140YKN מזגן VRF

עד 12 מאיידים לחללים פנימיים
0.00 ש”ח
להצעה לחצו כאן לפרטים
Pumy Sp125 VRF

Pumy Sp125 VRF

מספק פתרון מיזוג מסחרי מודרני שלם
0.00 ש”ח
להצעה לחצו כאן לפרטים
PUMY SP140YKM

PUMY SP140YKM

מיזוג בטכנולוגיית Inverter DC
0.00 ש”ח
להצעה לחצו כאן לפרטים
מיצובישי דגם PUMY P175YKM

מיצובישי דגם PUMY P175YKM

עוצמות גבוהות מדחס 4.7kw
0.00 ש”ח
להצעה לחצו כאן לפרטים
PMFY-P VBM-E

PMFY-P VBM-E

יחידת מיזוג זרימת אוויר בכיוון אחד ב 4 דגמים
0.00 ש”ח
להצעה לחצו כאן לפרטים
מזגני vrf סדרת Y דגם PUCY-P200YKD

מזגני vrf סדרת Y דגם PUCY-P200YKD

חסכוני במיוחד, בשימוש פרויקטים שונים
0.00 ש”ח
להצעה לחצו כאן לפרטים
PUMY P225YKM

PUMY P225YKM

יחידה תלת פאזית- מדחס Inverter 6kw
0.00 ש”ח
להצעה לחצו כאן לפרטים
סדרת PLFY-P

סדרת PLFY-P

קומפקטי בגימור מושלם לתקרות עם שטח מוגבל
0.00 ש”ח
להצעה לחצו כאן לפרטים
סדרת PLFY-P-VLMD-E

סדרת PLFY-P-VLMD-E

קסטה דו כיוונית, אידיאלי בחללי תקרה צרים
0.00 ש”ח
להצעה לחצו כאן לפרטים
מזגני vrf מיצובישי סדרת PEFY-P-VHM

מזגני vrf מיצובישי סדרת PEFY-P-VHM

מערכת vrf מוסתרת למיזוג נקי במיוחד
0.00 ש”ח
להצעה לחצו כאן לפרטים
סדרת קסטה PLFY-P#VBM-E

סדרת קסטה PLFY-P#VBM-E

מיזוג בפיזור אחיד ב 4 כיוונים, משאבה מובנית
0.00 ש”ח
להצעה לחצו כאן לפרטים

 

השם מערכת VRF הגיע, כפי שמשתמע, מאנגלית, ונקרא במקור "Variable refrigerant flow system". שאיפת המערכת הזו, עוד בהמצאתה בשנת 1982, הייתה לאפשר את הנוחות הטרמית האופטימלית והמדויקת ביותר שניתן להשיג – והיא עושה בדיוק את זה.

בעוד מערכות אחרות משתמשות במצנן - המביא את הטמפרטורה בחדר או בבית למספר המעלות הרצוי, ואז מפסיק את פעולתו ונכבה עד שהטמפרטורה הרצויה "נעלמת", וחוזר חלילה – מערכת ה-VRF משתמש בנוזל קירור. נוזל הקירור, יחד עם טכנולוגיה חדשנית ומשופרת, מאפשר הפעלה אחרת לגמרי של המזגן.

מערכת vrf מספקת זרם אוויר קבוע לחלל המדובר, כלומר היא מגיעה לטמפרטורת היעד בלי להיכבות ולהידלק כל הזמן. אותה הטכנולוגיה גם מאפשרת לעבוד עם מערכת חיצונית אחת גדולה וחזקה, המסוגלת להיות אחראית על כלל המיזוג במבנה מסוים בעזרת חלוקה לכמה מערכות פנימיות, הנמצאות בכל חדר. כך, למרות שמדובר לכאורה במערכת שדומה ל-"מזגן מרכזי", ניתן לשלוט באופן נפרד בטמפרטורה בכל חדר וחדר.

למה מזגני VRF? 

ראשית, מדובר במערכת חסכונית יותר. המערכת, כאמור, עובדת באופן רצוף, ולא נכבית ונדלקת שוב ושוב, בהתאם לטמפרטורה בחדר. צורת העבודה הזו דורשת משמעותית פחות אנרגיה מהמזגן, שכן מרבית האנרגיה של מכשירים ביתיים שונים "מבוזבזת" על הדלקה וכיבוי, ולכן – היא חוסכת מאד בחשמל.

מזגן vrf מהווה חלק מהטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת ביותר בעולם המזגנים. בראשית הדרך היו נוהגים להתקין מזגן קטן בכל אחד מהחדרים שבבית, ולאחר מכן התקדמו למערכת מיזוג אוויר מרכזית, שמתעלת את האוויר לחדרים השונים.

החידוש הסופי שטמון במזגן מסוג זה, הוא שניתן לווסת את הטמפרטורות שבחדרים בהתאמה אישית. המשמעות היא שאם הילד הקטן סובל מקור, תוכלו לקבוע מזגן בטמפרטורה של 25 מעלות, בעוד בחדר שלכם תוכלו לקבוע טמפרטורה של 18 מעלות. 

ההתנהלות החכמה של מזגן זה מתאפשרת הודות למערכת היעילה והמתוחכמת שלו. מערכת המיזוג כוללת מספר מאיידים, וזאת בניגוד למערכות הישנות יותר, המכילות מאייד אחד בלבד. הודות למודולריות של המערכת, ניתנת האפשרות לקבוע טמפרטורה שונה בכל אחד מהחדרים, וזאת תוך צריכה מינימלית של אנרגיה לטובת המשימה.

לכן, למרות שעלות המערכת גבוהה יותר ממערכות מיזוג אחרות, שימוש במערכת vrf יכולה, בטווח הרחוק, לעזור לכם להוריד עלויות בצריכת החשמל הממוצעת שלכם. יתרון נוסף הוא התאמה מדויקת יותר לטמפרטורה הרצויה. בגלל שמערכות ישנות יותר דרשו כיבוי והדלקה, הליכים העשויים לקחת זמן, הן עבדו לאט יותר, והיו סטיות רבות יותר מטמפרטורת החדר הדרושה בזמנים בהם המזגן נדרש להליכים האלו.

במערכות vrf, כאמור, אין צורך בכך, אלא נעשית התאמה "חיה" של נפח וטמפרטורת האוויר היוצא מהמזגן, לפי טמפרטורת החדר הנוכחית. ככה, ברגע שהמזגן מגיע לטמפרטורה הרצויה – הוא דואג שהיא תישאר, באופן רציף ואיכותי, לא משנה כמה גדול החלל המדובר.

מזגן vrf מחירים משתנים על פי נפח המזגן, כיום קיימים עשרות סוגים של מזגני vrf אשר מותאמים לגודל המבנה/דירה/בית פרטי/בניין/ משרד וכיו"ב.

כיצד מתקינים מזגן VRF?

סביר להניח שעכשיו ברור לך למה מערכת VRF היא הדבר החם בשוק. לכן, חברות רבות מציעות מערכות שכאלו למכירה, ולעיתים קל ללכת לאיבוד בים האפשרויות ולהבין על מי כדאי לסמוך. אם גם אתם התבלבלתם מהמגוון הקיים, הכי כדאי לכם ללכת על בטוח ולסמוך על חברת "פרימיום מיזוג אוויר".

חברת פרימיום ידועה גם בשמה הנוסף – " פרימיום", וכאמור מתמחה בכל דבר הקשור למערכות VRF. החברה מלווה את לקוחותיה לאורך כל הדרך, החל מתכנון מערכת המיזוג האופטימלית עבור הצרכים שלכם והחלל אותו תרצו למזג, דרך ייבוא וסיפוק כל החלקים הדרושים, וכלה בהתקנתם בצורה חכמה ואלגנטית.

לחברה ניסיון רב עם התקנה במגוון רחב של בתים ומבנים, כך שעובדי החברה יודעים לתכנן ולהתאים את ההתקנה גם למבנים המורכבים ביותר מבחינה אדריכלית, באופן בו מערכת המיזוג תשפיע כמה שפחות על חללי הבית, ותאפשר ניצול מירבי שלהם – מכל חדר וחדר ועד לגג.

ככה, תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את מערכת ה-VRF המתאימה ביותר עבור הבית שלכם, וליהנות ממיזוג אוויר בדיוק כמו שאת רוצים, לאורך כל השנה.

מהם יתרונותיו של מזגן vrf?

למזגני הvrf יש יתרונות רבים ומשמעותיים, שמטרתם היא להקל על חיי הצרכן:

  • התקנה נגישה וקלה- את המזגן ניתן להתקין בכל מקום, אפילו אם מדובר בחללים קטנים שקשה להגיע אליהם ולתלות בהם מזגן. את מערכת המיזוג ניתן להתקין גם במקום גלוי וגם במקום נסתר, תלוי בהעדפת הלקוח, וכך אפשר להתאים אותו לחללים בצורה שלא תתבלט. 
  • עלות מול תועלת- אף על פי שההתקנה עצמה לא זולה, מדובר במערכת מיזוג אוויר המעודדת צריכה מוקטנת של אנרגיה, ומבטיחה חסכון בחשמל. על כן, לטווח הרחוק היא תחסוך לכם הוצאות כספיות רבות. 
  •  חום וקור בו זמנית- מעבר למשחק בטמפרטורות, עם מערכת המיזוג vrf תוכלו לקרר חדרים מסוימים ולחמם אחרים באותה הנשימה.