צור
					קשר צור קשר
סגרו פנייה
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
053-2302023

צרו איתנו קשר

ואנו נחזור אליכם בהקדם

מערכת VRF

לצפייה בקטלוג מפרטים טכניים לחצו כאן

 
מדוע מערכות vrf הן הטובות ביותר? 

במדינה חמה כמו ישראל, קשה למצוא בית שאין בו מזגן. השהות במקום בלתי ממוזג בקיץ יכולה להיות בלתי נסבלת. על כן, כמעט כל חלל שהוא כולל נגזרת מסוימת של מערכת למיזוג אוויר, בין אם מדובר בגרסה הישנה והיא מזגנים מרכזיים, ובין אם בגרסה החדישה ביותר, הלא היא מזגני vrf.

מזגן vrf מאפשר ויסות של טמפרטורות בין חדרים שונים בבית. ודאי קרה לכם שאתם ישבתם בסלון, היה לכם מרענן ונעים, ופתאום אחד מבני הבית הגיע מחדרו כדי לכבות את המזגן, בטענה שהוא קופא מקור. מזגן מסוג זה מאפשר לכל אחד מבני הבית לשהות בגזרתו, בטמפרטורה המועדפת עליו, מבלי שזה ישפיע על תנאי הקירור בחדרים האחרים. 

יתרונות מזגן vrf:

 • יעילות גבוהה של האנרגיה
 • בקרת טמפרטורה מדוייקת
 • חימום וקירור בו זמנית
 • הסדרת החום
 • נוחות איזורית
 • מערכות ומעוצבות וגמישות
 • התקנה פשוטה
 • מתוחכם, אך קל להפעלה

קר לך? חם לך? הטמפרטורה בחוץ לא תואמת את איך שלדעתך מזג האוויר צריך להיות? לחלקנו עונות שונות של השנה יכולות להיות אסון, המפריע באופן משמעותי לתפקוד התקין. אם זה נשמע לך מוכר, בין אם באופן קל או קשה, יכול להיות שהגיע הזמן לדאוג למזגן חדש. לא משנה אם מדובר בבית או במשרד, המזגן שלך חייב להיות עם מערכת VRF מומלצת.

השם מערכת VRF הגיע, כפי שמשתמע, מאנגלית, ונקרא במקור "Variable refrigerant flow system". שאיפת המערכת הזו, עוד בהמצאתה בשנת 1982, הייתה לאפשר את הנוחות הטרמית האופטימלית והמדויקת ביותר שניתן להשיג – והיא עושה בדיוק את זה.

התקנת מערכת vrf מספקת זרם אוויר קבוע לחלל המדובר, כלומר היא מגיעה לטמפרטורת היעד בלי כיבוי או הדלקה מחדש כל הזמן. אותה הטכנולוגיה גם מאפשרת לעבוד עם מערכת חיצונית אחת גדולה וחזקה, המסוגלת להיות אחראית על כלל המיזוג במבנה מסוים בעזרת חלוקה לכמה מערכות פנימיות, הנמצאות בכל חדר. כך, למרות שמדובר לכאורה במערכת שדומה ל-"מזגן מרכזי", ניתן לשלוט באופן נפרד בטמפרטורה בכל חדר וחדר.

מזגני VRF בחזית הטכנולוגיה

למזגני vrf תכונות משמעותיות, שמטרתם היא להקל על חיי הצרכן:

 1. ראשית, מדובר במערכת חסכונית יותר. המערכת, כאמור, עובדת באופן רצוף, ולא נכבית ונדלקת שוב ושוב, בהתאם לטמפרטורה בחדר. צורת העבודה הזו דורשת משמעותית פחות אנרגיה מהמזגן, שכן מרבית האנרגיה של מכשירים ביתיים שונים "מבוזבזת" על הדלקה וכיבוי, ולכן – היא חוסכת מאד בחשמל.
 2. בעוד מערכות אחרות משתמשות במצנן - המביא את הטמפרטורה בחדר או בבית למספר המעלות הרצוי, ואז מפסיק את פעולתו ונכבה עד שהטמפרטורה הרצויה "נעלמת", וחוזר חלילה – מערכת ה-VRF משתמש בנוזל קירור. נוזל הקירור, יחד עם טכנולוגיה חדשנית ומשופרת, מאפשר הפעלה אחרת לגמרי של המזגן.
 3. מזגן vrf מהווה חלק מהטכנולוגיה החדשנית והמתקדמת ביותר בעולם המזגנים. בראשית הדרך היו נוהגים להתקין מזגן קטן בכל אחד מהחדרים שבבית, ולאחר מכן התקדמו למערכת מיזוג אוויר מרכזית, שמתעלת את האוויר לחדרים השונים.
 4. החידוש הסופי שטמון במזגן מסוג זה, הוא שניתן לווסת את הטמפרטורות שבחדרים בהתאמה אישית. המשמעות היא שאם הילד הקטן סובל מקור, תוכלו לקבוע מזגן בטמפרטורה של 25 מעלות, בעוד בחדר שלכם תוכלו לקבוע טמפרטורה של 18 מעלות. 
 5. ההתנהלות החכמה של מזגן זה מתאפשרת הודות למערכת היעילה והמתוחכמת שלו. מערכת המיזוג כוללת מספר מאיידים, וזאת בניגוד למערכות הישנות יותר, המכילות מאייד אחד בלבד. הודות למודולריות של המערכת, ניתנת האפשרות לקבוע טמפרטורה שונה בכל אחד מהחדרים, וזאת תוך צריכה מינימלית של אנרגיה לטובת המשימה.
 6. התקנה נגישה וקלה- את המזגן ניתן להתקין בכל מקום, אפילו אם מדובר בחללים קטנים שקשה להגיע אליהם ולתלות בהם מזגן. את מערכת המיזוג ניתן להתקין גם במקום גלוי וגם במקום נסתר, תלוי בהעדפת הלקוח, וכך אפשר להתאים אותו לחללים בצורה שלא תתבלט. 
 7. עלות מול תועלת- אף על פי שההתקנה עצמה לא זולה, מדובר במערכת מיזוג אוויר המעודדת צריכה מוקטנת של אנרגיה, ומבטיחה חסכון בחשמל. על כן, לטווח הרחוק היא תחסוך לכם הוצאות כספיות רבות. 
 8.  חום וקור בו זמנית- מעבר למשחק בטמפרטורות, עם מערכת המיזוג vrf תוכלו לקרר חדרים מסוימים ולחמם אחרים באותה הנשימה.  

לכן, למרות שעלות התקנת מערכת vrf גבוהה יותר ממערכות מיזוג אחרות, שימוש במערכת vrf יכולה, בטווח הרחוק, לעזור לכם להוריד עלויות בצריכת החשמל הממוצעת שלכם. יתרון נוסף הוא התאמה מדויקת יותר לטמפרטורה הרצויה. בגלל שמערכות ישנות יותר דרשו כיבוי והדלקה, הליכים העשויים לקחת זמן, הן עבדו לאט יותר, והיו סטיות רבות יותר מטמפרטורת החדר הדרושה בזמנים בהם המזגן נדרש להליכים האלו.

במערכות vrf, כאמור, אין צורך בכך, אלא נעשית התאמה "חיה" של נפח וטמפרטורת האוויר היוצא מהמזגן, לפי טמפרטורת החדר הנוכחית. ככה, ברגע שהמזגן מגיע לטמפרטורה הרצויה – הוא דואג שהיא תישאר, באופן רציף ואיכותי, לא משנה כמה גדול החלל המדובר.

מזגן vrf מחירים משתנים על פי נפח המזגן, כיום קיימים עשרות סוגים של מזגני vrf אשר מותאמים לגודל המבנה/דירה/בית פרטי/בניין/ משרד וכיו"ב.

התקנת מערכת VRF

סביר להניח שעכשיו ברור לך למה מערכת VRF היא הדבר החם בשוק. לכן, חברות רבות מציעות מערכות שכאלו למכירה, ולעיתים קל ללכת לאיבוד בים האפשרויות ולהבין על מי כדאי לסמוך. אם גם אתם התבלבלתם מהמגוון הקיים, הכי כדאי לכם ללכת על בטוח ולסמוך על חברת "פרימיום מיזוג אוויר".

חברת פרימיום ידועה גם בשמה הנוסף – " פרימיום", וכאמור מתמחה בכל דבר הקשור למערכות VRF. החברה מלווה את לקוחותיה לאורך כל הדרך, החל מתכנון מערכת המיזוג האופטימלית עבור הצרכים שלכם והחלל אותו תרצו למזג, דרך ייבוא וסיפוק כל החלקים הדרושים, וכלה בהתקנתם בצורה חכמה ואלגנטית.

לחברה ניסיון רב עם התקנה במגוון רחב של בתים ומבנים, כך שעובדי החברה יודעים לתכנן ולהתאים את ההתקנה גם למבנים המורכבים ביותר מבחינה אדריכלית, באופן בו מערכת המיזוג תשפיע כמה שפחות על חללי הבית, ותאפשר ניצול מירבי שלהם – מכל חדר וחדר ועד לגג.

ככה, תוכלו להיות בטוחים שתקבלו את מערכת ה-VRF המתאימה ביותר עבור הבית שלכם, וליהנות ממיזוג אוויר בדיוק כמו שאת רוצים, לאורך כל השנה. 

התקנת מערכת vrf מתאימה מאוד לחדרים עם אזורים עם צרכים שונים מאוד של מיזוג אוויר, מה שמאפשר שיפור הנוחות והיעילות בשיעור של 25%.

מזגן מיצובישי vrf מחיר

מזגני מיצובישי מביאים עימם איכות גבוהה לתחום מיזוג האוויר, גם בארץ. בפרט, במזגני החברה הפועלים בשיטת VRF. נסביר על מזגן מיצובישי vrf מחיר, מהם היתרונות של מזגן vrf ועוד כמה דגשים חשובים. 

למה בעצם vrf של מיצובישי כה מבוקש? 

לפני שנספר כמה דברים חשובים לגבי המחירים, כדאי להבהיר למה מזגן vrf מומלץ כל כך, ובפרט הדגמים הנבחרים של מיצובישי. מדובר ללא ספק על אחת החברות המובילות ביפן, ומוצריה הטובים נמכרים בכל רחבי העולם.

מזגן מסוג vrf מצויד במאיידים, ברבים, בניגוד למאייד אחד למזגן, כפי שהיה מקובל בעבר. המשמעות היא שניתן להפעיל כמה יחידות פנים, בתפוקה המדויקת, החסכונית והנעימה ביותר. כעת, אפשר לומר כמה דברים חשובים לגבי מזגן vrf מחיר ומהם היתרונות לטווח הארוך. 

מזגן vrf מחירים ויתרונות לטווח ארוך 

למיצובישי דגמים שונים של מזגנים ומערכת מיזוג איכותיות. לכן, צריך לדייק לציין לא רק לגבי מזגן מיצובישי vrf מחיר אלא למעשה מחירים של הדגמים השונים. מזגני מיצובישי מתקינים מציינים לטובה למשל את סדרת פאואר מולטי. מדובר בפתרון נפלא, עם יחידות פנים נסתרות.

לסדרה זאת דגמים שונים בעל טווח תפוקות רחב. לכן, המחיר נע בין 3210 ₪ (כולל מע"מ) לבין 7000 ₪. מה שמשפיע על המחיר מלבד התפוקה זה צורת העיצוב, יחידות אנכיות לעומת אופקיות. לעומת זאת, סדרת pumy עד 8 מאיידים נמכרת במחירים של 15,100 ₪ - 18,140 ₪. על כל פנים, לטווח ארוך, מדובר בפתרון מיזוג משתלם וחסכוני במיוחד ובעיצוב נפלא. 

מיזוג איכותי בתוספת התקנה 

אחרי שפירטנו בקצרה לגבי מזגן מיצובישי vrf מחיר נוכחי, צריך להוסיף הערה חשובה. עלות המזגן נגזרת ממחיר הפריטים עצמם מצד אחד וממחיר ההתקנה מצד שני. כלומר כמות המזגנים והמאיידים הדרושים לכם בתוספת המחיר שנגזר לפי מורכבות ההתקנה.

על מנת שתוכלו לדעת כמה כסף אתם צריכים להוציא כדי ליהנות ממיזוג ייעודי, ברמה הגבוהה ביותר ועם חיסכון לאורך זמן, תצטרכו להיעזר לא רק במחירון מזגנים אלא גם לבדוק מחירון התקנת vrf. פנו לפרימיום מיזוג אוויר ותיהנו ממחירים נוחים ושירות מעולה, לשביעות רצונכם.